Svet-Stranek.cz
color

Taneční skupina MODERN Klatovy:

Taneční skupina MODERN Klatovy

Vítáme Vás na stránkách taneční skupiny MODERN Klatovy, která působí na taneční scéně již od roku 1989. Naší doménou je moderní tanec, muzikál, výrazový tanec, jazz dance a s chutí se pustíme i do společenských tanců. Naše taneční skupina nabízí vystoupení na libovolné společenské akce (firemní plesy, maturitní plesy, rauty, letní party, narozeninové oslavy, večírky apod.), zároveň jsme schopni vytvořit choreografie k určité příležitosti, kterou dle požadavku přizpůsobíme prostoru, místu a času.
Skupinu navštěvují tanečníci ve věku 13 let a výše, jakýkoliv nový tanečník je vítán!!
V loňském roce jsme se po dlouhé době zúčastnili klatovské pohárové soutěže "Poslední tanec sezony, aneb letní noc v Riu", ve které jsme získali v kategorii Show dance krásné 1.místo s předtančením Piráti z Karibiku a krásné 3.místo v kategorii Art dance s vystoupením Catwomen.
V roce 2010 odstartovala taneční skupina Modern svoji muzikálovou cestu ruku v ruce se Základní uměleckou školou Josefa Kličky Klatovy a vznikla tak ojedinělá spolupráce s pěveckým sborem, Pošumavským Big Bandem a literárně dramatickým oborem. Spatřit Modern jste mohli například v muzikálové show Mamma Mia! či Pomáda!

Kontaktní email: kubecova.m@seznam.cz
Tréninky probíhají na velkém sále Měks Klatovy
Toto je text mojí osobní stránky
návštěvníků stránky
celkem9 499